Jyske Bank

Hotel Tamisa Golf

Loft Roomers

Kaas & Kirkemann

Solaga

Caixa Bank

Autocares Diego Moral

Helle Hollis car rental

Simzar Estates

Kiropraktisk klinik

Designa

Los Robles de León

BoConcept

SolarVenti

Centro Sanum

Bikestardo

Private investment

M21

Vikingos

Da Bruno

Casa Danesa

Ubrique by Carlsson

Nykredit

Doctor Reinhard

Cayet

Kaarsberg Real Estate

Blacktower

Dancon

SelectedHomes

DaniaCare

Arctic Group

Advokat Mona Davidsen

Helle Hollis Parking

AR-CO

Victoria

Clinica Dental

La Peña de Dinamarca - En supporterklub af Málaga CF, med mange aktiviteter på Costa del Sol og i Spanien - Medlem af Federación De Peñas Malaguistas

Ingen pligter, kun fornøjelser

Den kære, altid venlige Morten Møller, inviterede mig på en snak om La Peña de Dinamarca for godt et år siden. Hans måde at forklare foreningens formål på gjorde, at jeg straks blev sponsor. Der var nemlig ingen pligter, kun fornøjelser. Og det har holdt stik - hele vejen. Jeg er yderst tilfreds med at være med på holdet, og glæder mig altid til at møde de dejlige medlemmer af La Peña de Dinamarca. Godt gået og uden foreningens gode bestyrelse og alle os andre var Málaga CF ikke, hvor holdet er i dag, vel! I TOPPEN af spansk og international fodbold.


Mogens Dahl,
kiropraktor

mogens-dahl-bill

Mogens Dahl tager stolt familie med til La Rosaleda stadion